Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és fémipari betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Dél-Németországi munkavégzésre keresünk

CO - HEGESZTŐ (135-ös)

munkatársat

Feladatok:

  • Különböző hegesztési feladatok CO-val (135-ös)
  • Fémmegmunkálás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Vastag lemezek hegesztésében szerzett gyakorlat
  • Rajzról olvasási képesség
  • Önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Érvényes minősítések
  • Külföldi munkatapasztalat,
  • Német vagy angol nyelvismeret.

Amit ajánlunk:

  • Dél-Németországi munkahely
  • Átlagon felüli fizetés EUR-ban
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (szállás, adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)
  • Szállás biztosítása vagy plusz szállás költség támogatás

Várható ledolgozandó havi munkaórák száma: 170 óra + túlóra

Várható munkakezdés: folyamatosan

Betölthető állások száma: 5 fő

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az e-mail címünkre a pozíció megjelölésével, illetve regisztrációját is szívesen fogadjuk weboldalunkon keresztül.

powered by Prometheus Portal Engine